Ламінат

laminat

Ламінат - якісна підлога на основі деревно-волокнистої плити HDF. Остання протистоїть ударним навантаженням, зберігає стабільність панелі (витримує перепади режиму температури і вологості в приміщенні). Її товщина варіює від 6 до 12 мм. Зустрічаються моделі товщиною 14 мм. Вони забезпечені вбудованою підкладкою - спеціальним пружним матеріалом, завдяки якому підлогове покриття відповідає необхідним вимогам до термо-звукоізоляції.  

Переваги ламінату  

Чому варто купити ламінат у Львові:

 • підходить для будь-яких приміщень - житлових, комерційних;
 • презентабельний зовнішній вигляд;
 • зносостійкість;
 • екологічність;
 • легка укладка, догляд;
 • довговічність (гарантія до 25 років).

Інтернет-магазин pidloga.fabryka.ua пропонує продукцію провідних виробників Бельгії, Німеччини, Польщі, Швейцарії. Колекції відомих торгових марок: Kronospan, Kronopol, Faus, Homwest, Rezult, Egger, GrunHolz і інші.

Кольори і декори ламінату

Ви можете купити ламінат у Львові різних відтінків (від білих, сірих до світлих коричневих, шоколадних), красивих дизайнів: текстури традиційних, екзотичних порід дерева (імітація паркету), малюнок під плитку, кераміку, камінь, мармур, шкіру, текстиль.

Зовнішній вигляд планки, різниться малюнком:

 • односмуговий;
 • двохсмуговий;
 • трьохсмуговий;
 • багатосмуговий.

Також інтернет-магазин pidloga.fabryka.ua радить звернути увагу на ламінат у Львові що імітує натуральну дерево - брашування, пиляна поверхня, ефект ручної обробки, тиснення, відповідне малюнку.

Ламінат з фаскою

Фаска (зріз на стику планок) - робиться з двох або чотирьох сторін. Надає ламелям схожість з натуральними масивними дошками, підкреслює зовнішній вигляд. В інтернет-магазині pidloga.fabryka.ua представлені підлоги з декількома типами - міні фаска, видавлені (повторює малюнок деревини, рясніє безліччю відтінків), спиляна, V-образна. Проблеми прибирання підлоги з фаскою більше не існує завдяки водовідштовхувальному просоченню. Такий ламінат застосовується в зонах підвищеної вологості - кухні, ванній кімнаті. Вартість такого ламінату практично еквівалентна звичайним планкам. Любителям класичних декорів інтернет-магазин pidloga.fabryka.ua рекомендує купити ламінат у Львові без фаски.

Клас ламінату

Ламінат - універсальне покриття, купити ламінат у Львові для обробки будь-яких приміщень - житлових, спортивних, офісних, навчальних, торгових. Його зносостійкість визначається ступенем захисту поверхні від зовнішнього впливу (опірність стирання, тиску меблів, падаючим предметів, вогнестійкість, стійкість до хімічних впливів). EPLF (Асоціація європейських виробників) поділяє ламінат на кілька класів:

 • 31 - житлові приміщення, офіси. Невисока прохідність;
 • 32 - квартири, приватні будинки, офіси. Середня прохідність;
 • 33 - житловий сектор, офіси. Висока прохідність;
 • 34 - будь-які приміщення. Підлога витримає екстремальні навантаження.

Інтернет-магазин pidloga.fabryka.ua пропонує купити ламінат у Львові

Широка лінійка різних дизайнів дозволяє купити ламінат у Львові і застосовувати його в самих різних інтер'єрах: від класики до модерну. Головна омана більшості людей в тому, що вони вважають ламінат своєрідною «імітацією паркету». Насправді це повноцінне покриття для підлоги, що дозволяє зробити підлогу самих екзотичних, неймовірних кольорів. Відрізняється надзвичайною зносостійкістю: до пошкоджень від жіночих підборів, кігтів тварин, дитячих «пустощів», не вицвітає, стійкий до перепадів температури, вологості. Його можна укладати на «теплу підлогу». В асортименті різноманітні дизайни і фактури, що дозволяє вибрати потрібний вам ламінат у Львові.

Салони воріт, дверей та підлоги у Львові
Міжкімнатні двері
 

Коментарі

Комментарі поки що відсутні
Вже зарегистрированны? Увійти на сайт
Гість
П'ятниця, 18 жовтня 2019