Вхідні двері хай-тек

hitec

 Вхідні двері хай-тек - максимум функціональності - мінімум декору, при цьому вони відрізняються надійністю, міцністю. Настільки важливі для дверних конструкцій параметри зламостійкості, зручності в експлуатації тут також дотримані, при цьому стильний лаконічний дизайн перетворює стандартні моделі в прекрасне доповнення інтер'єру.

В інтернет-магазині «Фабрика Вікон та Дверей» пропонуються вхідні двері хайтек від виробників ТМ «Lvivski», ТМ «Новий світ», в різних цінових категоріях.

Вхідні двері хай-тек - індивідуальність в деталях

Стильова концепція хай-тека - «складна простота», що проявляється в строгості ліній, лаконічності, відсутності строкатості в кольоровій гамі. Ви маєте можливість купити вхідні двері хайтек виготовлені з таких основних матеріалів - метал, металопластик, МДФ, при цьому всі вони відповідають стандартам якості.

Відмінні характеристики стилю:

  • прямі або ламані лінії;
  • практичність;
  • мала кількість декору;
  • комбінування різних матеріалів: метал, скло;
  • футуристичність;
  • обмежений вибір відтінків: сірий, чорний, білий, червоний, «металік».

Металеві вхідні двері хайтек випускають такі виробники: «Lvivski», «Новий світ». Моделі виробляються із застосуванням інноваційних матеріалів і технологій, якісної фурнітури. Оригінальністю в обробці відрізняється товарний ряд моделей хай тек від компанії «Новий світ», покриттям поліцінковим грунтом .Радимо купити вхідні двері хайтек для заміських будинків, облаштування входу в офіси, громадські будівлі.

Де купити вхідні двері хай-тек?

В асортименті інтернет-магазину «Фабрика Вікон та Дверей» - вхідні двері хай-тек від надійних компаній-виробників. Тут ви можете купити вхідні двері хайтек з міцного легованого металу, зі спеціальним антивандальним покриттям. Покупцям пропонуються конструкції з зламостійкими системами, високими показниками шумо-теплоізоляції, стійкі до перепадів вологості, температури. За бажанням можна купити вхідні двері хайтек,що будуть оснащені 2-3 ущільнювачами, різними видами заповнюющого матеріалу.

Оздоблення в стилі хай тек лаконічне, при цьому моделі чудово вписуються в інтер'єри сучасних приміщень: прихожих, сходових майданчиків, холів, вхідних груп. 

Сучасні вхідні двері
Класичні вхідні двері
 

Коментарі

Комментарі поки що відсутні
Вже зарегистрированны? Увійти на сайт
Гість
П'ятниця, 18 жовтня 2019