Сьогодні гарні, надійні вхідні двері в квартиру - особливо затребуваний товар, попит на який постійно зростає. Це не просто надійний захист вашого майна, але і гармонійне доповнення інтер'єру та екстер'єру. Крім захисної, декоративної функції двері вхідні в квартиру грають роль звуко-теплоізолюючих систем, зберігаючи в приміщенні комфортну атмосферу, захищаючи його від проникнення зовнішнього шуму.

Якщо вам потрібно купити вхідні двері в квартиру, якісні, міцні,компанія «Фабрика Вікон та Дверей» рада запропонувати великий вибір своєї продукції. Величезний асортимент сталевих дверей, широкий діапазон доступних цін - ось що відрізняє наш товар.

Каталог вхідних металевих дверей в квартиру компанії «Фабрика Вікон та Дверей»

Широка різноманітність наших дверей відкриває необмежені можливості для їх вибору. Вам будуть доступні різні види обробки: металеві, металопластикові, двері МДФ. Ви без проблем виберете кращі вхідні двері в квартиру, ціна на них буде доступною.

У нас можна купити вхідні двері в квартиру вибравши потрібний розмір, варіант обробки, фурнітуру. Компанія-виробник ТМ «Lvivski» дозволяє купити вхідні двері в квартиру, ціна яких не буде дуже високою. Ви будете в змозі купити навіть елітну модель виробника - з преміум обробкою масиву дуба, фрезеруванням, використанням кованих елементів.

Кожні наші нові двері вхідні в квартиру мають ряд переваг, адже вони:

  • Міцні, довговічні, розраховані на десятиліття експлуатації;
  • мають стильний, привабливий зовнішній вигляд;
  • оснащені відмінною звукоізоляцією;
  • добре зберігають в квартирі тепло;
  • стійкі до деформацій, тому завжди легко відкриваються, закриваються.

Від чого залежить ціна вхідних дверей в квартиру

Вхідні двері в квартиру- ціна залежить від типу використаних матеріалів, товщини металу, технології виробництва, особливих побажань до комплектації, кількості, видів замків. Наприклад, при додатковому антивандальному зміцненні полотна та встановлення прихованих навісів на вхідні двері в квартиру, ціна з монтажем збільшиться. Впливає на ціноутворення і вид обробки: полотна з порошковим напиленням коштують дешевше, а застосування дзеркальних вставок, натурального шпону та інших декоративних деталей веде до подорожчання моделі.

Всі елементи дверної конструкції мають високу якість і гарантовану довговічність. А наявність сертифікатів підтверджує надійність, безпеку вироблених нами дверей.