Вуличні вхідні двері - один з основних елементів заміського будинку. Вони повинні захищати житлові кімнати від протягів, вуличного шуму, пилу, перешкоджати проникненню зловмисників. Для заміського будинку купити вхідні вуличні двері варто з урахуванням кольору фасаду і загального архітектурного рішення для створення гармонійного вигляду котеджу.

Часом буває дуже складно вибрати які купити вхідні вуличні двері для дачі або заміського котеджу. До цього питання потрібно підходити дуже серйозно, так як конструкція повинна поєднувати в собі надійність, безпеку, красу. Крім цього вуличні вхідні двері повинні відповідати й іншим вимогам. Вони можуть бути металевими, металопластиковими або МДФ . Оформлені так, як забажає клієнт. 

Відмінні риси вуличних металевих дверей

  • Хороша звуко-теплоізоляція (прекрасний варіант - вхідні блоки з терморозривом);
  • Максимальна міцність, щоб захистити власників від несанкціонованого проникнення всередину;
  • Стійкість, щоб не піддатися інтелектуальному злому;
  • Привабливий зовнішній вигляд;
  • Стійкість до впливу атмосферних опадів, низьких температур.

Найдовговічнішими і надійними конструкціями вважаються металеві вуличні вхідні двері (металопластикові вуличні вхідні двері набагато скромніше за своїми показниками). В основі залізних дверей два сталевих листа (задній і передній). При цьому вони обов'язково повинні бути цільними, інакше постраждають показники міцності.

Такі вуличні вхідні двері часто армують, коли між двома основними залізними листами вставляють додатковий. А так як ці конструкції досить важкі, то стулку кріплять на спеціальних важільцях, а не на петлях.

Завдяки сучасним технологіям виробництва можна купити вхідні вуличні двері хорошої якості, також купити вхідні вуличні двері морозостійкі, які не промерзають і надійно захищають приміщення від холоду.

При виготовленні конструкцій з підвищеною термоізоляцією найпопулярнішим наповнювачем є ватин. Це екологічно чистий матеріал, він довговічний, до того ж володіє підвищеними звукоізоляційними характеристиками.

Наша компанія «Фабрика Вікон та Дверей» пропонує Вам купити вхідні вуличні двері для заміського будинку. Замовивши вироб у нас, Ви отримуєте наступні переваги:

  • висока якість виробів(міцні, довговічні матеріали);
  • низьку ціну продукції;
  • тривалий період експлуатації, що досягається застосуванням сучасних антикорозійних засобів;
  • зручну доставку по Львову;

швидку, якісну установку фахівцями нашої компанії.